Zasady korzystania z Zaproszeń Upominkowych

 1. Zakup Zaproszenia Upominkowego dokonuje się poprzez zapłatę równowartości zaproszenia.
 

2. Zaproszenie Upominkowe może być zrealizowane wyłącznie w Gabinecie Kosmetologii GERANIUM, w którym zaproszenie zostało wydane.

3. Zaproszenie Upominkowe upoważnia do skorzystania z zabiegu, pakietu z zabiegiem lub zakupu produktów znajdujących się w ofercie Gabinatu Kosmetologii Geranium przez 3 miesiące od daty wystawienia.
 

4. Zaproszenie Upominkowe może być realizowane częściowo, aż do wyczerpania kwoty na którą zostało wystawione.
 

5. Z zaproszenia może skorzystać Okaziciel. Jeżeli zaproszenie wystawiono imiennie, skorzystać z niego może wyłącznie osoba wymieniona w zaproszeniu.
 

6. Osoba korzystająca z zaproszenia może w jego ramach korzystać z innych promocji i rabatów, obowiązujących w danym momencie w Salonie.
 

7. Zaproszenie Upominkowe nie może być wymienione na pieniądze.
 

8. Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu jest mniejsza niż wartość zaproszenia, różnica nie zostaje wydana.
 

9. Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu przekracza wartość zaproszenia, jego okaziciel zobowiązany jest do dopłaty różnicy.
 

10. W przypadku utraty (zagubienia, kradzieży etc.) lub zniszczenia zaproszenia, Gabinet nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
 

11. Na życzenie Nabywca lub Okaziciel, ma prawo zapoznać się z regulaminem „Zaproszeń upominkowych” dostępnym w Gabinecie Kosmetologii GERANIUM.

 

Sprzedaż kosmetyków firm: neostrata, sesderma, auriga, uriage, bioderma, mediderma, galderma, svr.