Domowe SPA

Aromatyczna kąpiel

SPA w domu-naturalne olejki do kąpieli.

Weź dłuższy prysznic lub kąpiel, ciesz się aromatycznym zapachem kosmetyków - żelu pod prysznic i peelingu, odpręż się. Następnie wsmaruj w ciało odżywczy balsam - nie spiesz się, masuj powoli każdą część ciała, równomiernie rozprowadzając kosmetyk. Po czynnościach pielęgnacyjnych zaparz ziołową herbatę, włącz nastrojową muzykę, zapal świece i w takiej magicznej aurze wycisz się leżąc na łóżku lub siedząc w ulubionym fotelu. Zamknij oczy i „odpłyń", zapomnij choć na chwilę o codziennych troskach. Gdy obudzisz się rano następnego dnia z pewnością poczujesz różnicę. Kilkadziesiąt minut poświęcone wyłącznie swojemu ciału sprawi, że następnego dnia będziesz czuła się lepiej, pewniej, zobaczysz różnicę nie tylko na skórze, ale i w stanie swojego umysłu.

Więcej...

Maseczka dobra na wszystko

SPA w domu-z jakich owoców zrobić maseczkę

Maseczka oczyszczająca I

Przy rozszerzonych porach i tzw. brudnej cerze, można zrobić raz lub dwa razy w tygodniu maseczkę z białka. Najpierw jednak trzeba poddać twarz parowej kąpieli rumiankowej (UWAGA: przy popękanych lub rozszerzonych naczynkach krwionośnych nie należy robić parówki). Następnie spłukać zimną wodą i pokryć cienką warstwą piany ubitej z białek, pamiętając, by nie nakładać maseczki na okolice oczu. Po 15-20 minutach spłukać twarz ciepłą wodą. Po takim zabiegu skóra wygładza się, pory ulegają ściągnięciu. Na koniec wklepać w skórę krem nawilżający.

Maseczka oczyszczająca II

Raz w tygodniu można stosować następującą maseczkę oczyszczającą. Ciepłą herbatkę z rumianku mieszamy z mlekiem w proszku, tak aby powstała gęsta masa. Twarz i szyję pokrywamy grubą warstwą. Po 20 minutach, gdy maseczka przeschnie, skruszamy ją palcami. Resztę zmywamy ciepłą wodą.

Więcej...

Pielęgnacja skóry zimą

Domowe SPA-jak dbać o skórę zimą.

Zima oznacza duże obciążenia i ciężki okres dla naszej skóry. Kremowe lotiony, bogate w składniki odżywcze kremy oraz delikatne olejki pomagają w mroźne dni chronić skórę. Swobodnie wirujące płatki śniegu to przedstawienie dla naszych oczu a dla skóry to ciężka próba wytrzymałości. Wychodzenie z ciepłych i klimatyzowanych pomieszczeń na zewnątrz, gdzie temperatura spada poniżej zera, powoduje silne zaburzenia ukrwienia. Domowe warunki, gorące powietrze i ogrzewanie również źle wpływają na skórę silnie ją wysuszając.

Więcej...

Sprzedaż kosmetyków firm: neostrata, sesderma, auriga, uriage, bioderma, mediderma, galderma, svr.